خدمات تعمیرات مبل

شرکت تعمیرات مبل، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های تعمیر و نوسازی مبلمان در منطقه، خدماتی متمایز و کیفی در زمینه تعمیرات و بازسازی انواع مبلمان را ارائه می‌دهد.

تیم ما از تعمیرکاران با تجربه و ماهر تشکیل شده است که دارای مهارت‌های فنی قوی در ترمیم، پالیش و نوسازی انواع مبلمان می باشند. اعتماد به کار و تضمین کیفیت خدمات تلاش‌های ما درجهت ارضای نیازهای مشتریان محترم می‌باشد.

برخی از خدماتی که در ارائه آنها تخصص داریم عبارتند از:
1. ترمیم و بازسازی سیستم‌های فرش و پارکت کف، به همراه جدید کردن در صورت لزوم.
2. تعمیر، رنگ‌آمیزی و نوسازی قاب‌ها و جلوه‌های چوبی مبلمان.
3. پالیش و تمیزکاری انواع چرم‌های مبلمان.
4. تعمیر و تعویض سیستم‌های مکانیکی و الکترونیکی مبلمان دستی و مدل های ماساژور مبلمان.
5. تعمیر و تعویض لوازم و قطعات فلزی و دکوراتیو مبلمان.
6. ترمیم و بازسازی روکش‌های پارچه‌ای و پتینه مبل و صندلی.
7. پاكسازی و تعمیر لوازم و سیستم‌های ظاهری مبلمان.

از آنجایی که ما به کیفیت و خدمات بی‌نظیر خود افتخار میکنیم، تضمین می‌کنیم که تمامی نیازهای شما در زمینه تعمیرات مبلمان با بهترین روش‌ها و استانداردهای بین‌المللی برطرف شده و شما با خوشحالی و اطمینان از خدمات ما استفاده خواهید نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت ملاقات می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پالیش چرم مبلمان

پالیش و تمیزکاری چرم‌های مبلمان یک فرایند مهم وضروری است تا چرم مبلمان شما همیشه در شرایط خوبی قرار داشته باشد و ظاهر زیبا و تمیزی داشته باشد. این فرایند به شما کمک می‌کند تا چرم مبلمان شما پوستی با بافت صاف و درخشان داشته باشد و به طول عمر آن کمک می‌کند. در اینجا مراحل پالیش و تمیزکاری چرم‌های مبلمان را توضیح می‌دهیم:

1. پاک کردن سطح: ابتدا باید سطح چرم را از هر نوع گرد و غبار و ذرات معلق پاک کنید. برای این کار می‌توانید از قطره‌ای از آب و صابون نرم استفاده کنید. به‌طور کلی، باید از استفاده از مواد شیمیایی تا حد امکان خودداری کنید، زیرا ممکن است سطح چرم را تیره کنند یا آسیب دیگری به آن وارد کنند.

2. پاک‌کردن لکه‌ها: اگر روی چرم لکه‌های خاصی وجود دارد، شما می‌توانید از طریق استفاده از محلول‌های تمیزکننده خاص برای آن‌ها را پاک کنید. قبل از استفاده از هر محلول، باید آن را در یک ناحیه پنهان امتحان کنید تا مطمئن شوید که به چرم آسیب نمی‌رساند. بعد از پاک‌کردن لکه، سطح را با یک دستمال نرم و خشک پاک کنید.

3. پالیش کردن: پالیش کردن یکی از مراحل مهم در تمیزکاری چرم مبلمان است. با استفاده از پولیشر و یک پارچه نرم، پلیش را به آرامی روی سطح چرم انجام دهید. این کار موجب درخشان شدن و پوستی صافتر شدن چرم می‌شود. برای پالیش ممکن است بخواهید از مواد مرطوب کننده چرم استفاده کنید.

4. تغذیه چرم: وقتی که چرم خشک یا ترواخته به نظر می‌رسد، می‌توانید از محلول‌های تغذیه‌دهنده و مرطوب کننده چرم استفاده کنید. این محلول‌ها به چرم تغذیه می‌دهند و باعث افزایش عمر چرم می‌شوند.

5. جلوگیری از آسیب دیدگی: برای حفظ چرم مبلمان خود، مهم است که از آسیب دهنده‌ها مانند نور مستقیم آفتاب، حرارت یا رطوبت زیاد، مواد شیمیایی تیز و غیره بپرهیزید. همچنین، هنگام استفاده از مبلمان چرمی، بهتر است از نظافت معمولی پیروی کنید و هرگز به آن ضربه نزنید یا روی آن نشسته یا خم شوید.

ترمیم روکش مبلمان

ترمیم و بازسازی روکش‌های پارچه‌ای و پتینه مبل و صندلی، روشی عملی و به‌دردبخور برای افزایش عمر مفید و جلوگیری از خرابی و پوسیدگی این قطعه‌های دکوراسیون است. با رعایت تکنیک‌های مناسب در ترمیم و بازسازی، شما می توانید استفاده بهره‌ورانه‌تری از مبلمان و صندلی‌های خود داشته باشید و همچنین ظاهر آن‌ها را افزایش دهید.

اولین مرحله در ترمیم این نوع قطعه‌ها، تخصیص زمان مناسب برای انجام کار است. بهتر است به مدتی این مبلمان و صندلی‌ها را از بین ببرید تا فرصت مناسبی برای انجام تعمیرات دقیق و با کیفیت فراهم شود.

مرحله بعدی، بررسی دقیق و شناسایی نواقص و خرابی‌ها در روکش را شامل می‌شود. بررسی کنید که آیا روکش پارچه‌ای دچار پارگی، ساییدگی یا سوراخی شده است یا رنگ آن درجاهایی فرو رفته است. همچنین، نظارت کنید که روکش پتینه ایا پوسیدگی دارد یا اینکه شکستگی در مواد پتینه وجود دارد.

با توجه به نواقص شناسایی شده، می‌توانید به مرحله بعدی یعنی تعمیرات و ترمیمات بپردازید. در صورتی که روکش پارچه‌ای دچار پارگی یا ساییدگی شده است، می‌توانید از طریق دوخت دستی یا استفاده از دستگاه خیاطی، آن را تعمیر کنید. در صورت پارگی‌های بزرگتر، می‌توانید بخیه‌هایی با استفاده از مواد مسکن استفاده کنید. برای ترمیم روکش‌های پتینه نیز می‌توانید از مواد محلول‌کننده استفاده کنید و شکستگی‌های موجود را ترمیم کنید.

پس از اتمام عملیات تعمیرات و ترمیمات، می‌توانید به مرحله بعدی یعنی بازسازی و آماده‌سازی روکش بپردازید. در صورتی که روکش پارچه‌ای شروع به ساییدگی کرده است، می‌توانید از یک لایه روکش مقاوم و محکم استفاده کنید تا روکش را حفظ کنید. همچنین، اگر روکش‌های پتینه خراب شده است، می‌توانید از رنگ‌ها و مواد محافظ استفاده کنید تا روکش را تغییر دهید و از خرابی‌های بیشتر جلوگیری کنید.

در نهایت، پس از انجام تمامی ترمیمات و بازسازی‌ها، می‌توانید از مبلمان و صندلی‌هایتان لذت ببرید و از ظاهر آن‌ها لذت ببرید. اما به‌یاد داشته باشید که برای حفظ و نگهداری روکش‌های پارچه‌ای و پتینه مبل و صندلی، باید آن‌ها را با دقت و مراقبت کنید و از تمیزی و خشکی آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

تعمیر قاب مبل

خدمات تعمیر، رنگ‌آمیزی و نوسازی قاب‌ها و جلوه‌های چوبی مبلمان استادکارانه‌ای هستند که به شما امکان می‌دهند تا قاب‌ها و جلوه‌های چوبی مبلمان خود را به شکلی جدید و زیبا تر ترمیم و بازسازی کنید. این خدمات با استفاده از تکنیک‌ها و تجهیزات حرفه‌ای صورت می‌گیرد تا به شما نتیجه‌ای بی‌نظیر و لذت بخش تحویل دهند.

درمورد تعمیر قاب‌ها و جلوه‌های چوبی مبلمان، اگر قاب‌ها و جلوه‌های چوبی مبلمان شما دارای خراش، شکستگی یا خرابی دیگری هستند، متخصصان ما با تکنیک‌های موردنیاز، به بهترین و عالی‌ترین شکل ممکن آنها را تعمیر می‌کنند. این افراد حرفه‌ای قادرند قاب‌های چوبی شما را به حالت اولیه برگردانند، بدون آن که به زیبایی و استحکام آنها ضربه بزنند.

درمورد رنگ‌آمیزی، اگر قاب‌ها و جلوه‌های چوبی مبلمان شما به دلایلی از جمله خشک شدن، پوسیدگی یا تغییر رنگ نیاز به رنگ‌آمیزی دارند، تیم ما قادر به انتخاب و اعمال رنگ‌های متنوع و مناسب برای مبلمان شما است. آنها از رنگ‌ها و رنگ‌آمیزه‌های ارگانیک و محیط‌زیستی استفاده می‌کنند که شما را از نگرانی‌های مربوط به سلامتی و محیط زیست بی نیاز می‌سازد. همچنین با استفاده از تکنیک‌های مناسب، رنگ به صورت یکنواخت و زیبا بر روی مبلمان شما اعمال می‌شود.

نوسازی قاب‌ها و جلوه‌های چوبی مبلمان نیز جزء خدماتی است که می توانید به استادکاران ما بسپارید. این خدمات شامل تعویض قطعات چوبی شکسته، جایگزینی الزامات دیگری که نیاز به تعویض دارند مانند پولک‌ها، دسته‌ها و سایر اجزای چوبی می‌شود. در ضمن، می‌توانید قاب‌ها و جلوه‌ها را نوسازی کنید و با استفاده از رنگ‌بازی و مات کردن چوب، ظاهر آن‌ها را تجدید بخشید. همچنین، در صورت نیاز، می‌توانید مجموعه را با قطعه‌های جدید تزئین کنید، مانند آینه یا کاشی‌های چوبی.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *